Do you understand..?
(by lost-and-found.blog.cz)

Zamyšlení

Sex ? Proč je pro nás TABU ?

23. února 2011 v 17:42 | Bubbu
Takže, ano rozhodla jsem se napsat na téma týdne, ale nebylo by tomu tak, kdyby jsem si nepřečetla články ostatních bloggerů. Mimochodem, obrázek tady není proto, že mi nejdou vložit obrázky, asi je to tím, že to tady zase překopávají.

Rasismus ? Hnus, hnus a zase hnus...

18. února 2011 v 20:06 | Bubbu
Antirasismus
Rasismus ? A co já na to ? Jestli vám vadí vulgarismy, radši nečtěte, tohle bude krutý...
Tak začneme. Snad všichni ví, co rasismus je, snad to tady nemusim rozepisovat. A co mě k tomuhle tématu napadne jako první ? Co z toho rasisti mají ? Co je na tom tak úžasnýho ? Že dokážete zbuzerovat v partě nějakýho odlišnýho člověka barvou pleti, ale kdyby jste byli sami tak radši zdrháte ! Proč po nich jdete jen proto že jsou jiný pleti ? Nelíbí se vám ? Tak na ně nečumte ! Jaký by to bylo vám ? Jaký by vám bylo, kdyby jste jako bílej přijel, jánevimkam k černochům a oni se k vám chovali jako rasisti ? Nadávky byste možná ještě snesli, ale co kdyby došlo k fyzickýmu násilí ? Vždyť u psychickýho násili to většinou zdaleka nekončí ! Nejenom že by na vás měli kecy, ale mlátili by vás, kopali atd. ? Co byste dělali ? Zamyslete se, jak se asi ten člověk cítí, když je někde, kde to nezná a vy na něj máte kecy a kdoví co ? Proč vlastně vy rasisti jen šikanujete odlišný barvy pleti, ne třeba bělochy ? Copak se chovaj jinak ? Co je na nich tak jinýho kromě vzhledu ? Jsou to taky lidi ! Takže přestaňte s těma rasistickýma sračkama a nechte ostatní žít !

Sebevražda podle mě

25. ledna 2011 v 14:44 | Bubbu
Můj názor na sebevraždu ? Vždycky je odlišný podle mého "stavu nálady". Třeba když se mi něco vážně povedlo (vysvědčení, rodiče, atd.) tak mi to přijde uplně jiné, než když se mi něco hodně nedaří (taktéž vysvědčení, rozchod, hádka, atd.) Takže na co myslím v prvním případě ?

Jsem šťastná a myslím na sebevraždu. Co si myslím o sebevrahovi ? Dokázala bych se zabít ? O sebevrahovi si myslím, že udělal pěknou hloupost. Vždyť život je tak krásný ! Jak to mohl udělat ?! Já bych to rozhodně neudělala, protože miluju svůj život a cítím se bezvadně ! Jsou hloupí, že se zabili...

Jsem smutná a myslím na sebevraždu. Co si myslím o sebevrahovi ? Dokázala bych se zabít ? O sebevrahovi si myslím, že si hodně ulehčil. Určitě neměl pro co žít, tak se zabil. Je to to nejlepší řešení. Jinak by to prostě nešlo. Nikdo mě nemá rád, nikdo se se mnou nebaví, rodiče mě nesnáší, prostě život na nic. Jak by to asi pokračovalo ? Jen bych se pořád dál trápila a trápila, ale když se zabiju teď, bude to mnohem lehčí. Konečně se osvobodím...

Jo tak takhle na to myslím já v různých náladách. Ale pořád si něco uvědomuju, i když kdybych se vážně chtěla zabít, asi bych na to nemyslela. Vím, že se to zdá ohraný, říkají to všichni, ale vždyť pro každého člověka je tady ALESPOŇ jeden, který vás má rád, kterému budete chybět, který na vás právě teď myslí. Zabíjet se mi přijde strašně sobecké. Vždyť ublížite všem těm lidem, kteří vás mají rádi, i když si třeba myslíte, že nemají. Vždyť oni akorát budou trpět ! Budete jim chybět ! Copak chcete, aby za vás trpěli přátelé, rodina a další ? Jste opravdu takový sobci ? NEJSTE, TAK SE NEZABÍJEJTE !
 
 

Reklama