Do you understand..?
(by lost-and-found.blog.cz)

Party /1.díl/ Happy Birthday

2. srpna 2011 v 21:32 | Bubbu |  Happy Birthday
Jo, musím říct, fakt se mi ten úvoďnák nelíbíl :D Tak jsem to trošku poupravila, ale stejně se mi to furt nelíbí :D Tak už dost keců, jde se k prvnímu dílu ;)
EDIT: No doprdele, jak tak koukám, společně s tím okrajem se vymazal i prostředek v tom plamínku, paráda :D Ale já už na to seru, je to snad o textu, ne o nějakým uvodňáku ;D Takhle to dopadá, když se takovej debil jako sem já, snaží něco udělat :D

13:30
"Uááá"zívne si Gabrielle, když se protahuje ve vyhřáté posteli. Chvilku jen tak leží, ale najednou vystřelí z postele.
"JE MI ŠESTNÁCT !" zařve na celý dům a začne se smát. Tohle si může dovolit, protože její rodiče nejsou jako vždy doma.
17:55
Je za pět minut šest, když Gabi vychází z obrovského domu (asi jsem to neřekla, ale bohatý jsou slušně), oblečená jako vždy ve značkovým, boty kostičkovaný Vans, tričko Zoo York a batoh Meatfly (není kabelkovej typ :D). Venku už na ní čeká auto, nacpané k prasknutí, všichni Gabi uvítají, nasedne a vyráží se na chatu, kde se budou slavit její narozeniny. Není to daleko, takže po pár minutách dojeli na místo, kde už stálo asi pět aut. Když Katie pořádá party, tak o tom ví všichni a všichni tam taky jezdí. Vždycky se tady i spí. Jak se tam všichni vejdou ? Když jste opilí, tak je vám jednou kde spíte, sice postelí je tady dost, ale většinou se ráno všichni můžou potrhat smíchy, kdo si našel jaký místo. Když Gabi vystoupila, postupně za ní chodili kámoši, aby ji popřáli. Dostala taky několik dárků. Co jí dal Liam ? Liam zatím nic, dneska tady není, má brigádu, ale sliboval Gabi, že jí to vynahradí. Asi po půl hodině už se začalo pít, všichni za Gabi chodili s tím, že si musí připít, když už jí je šestnáct. Takže Gabi byla nejspíš nejvíc opilá. Všichni se bavili, pili, tancovali, někdo to už zalomil někde v rohu a vůbec mu nevadilo, že tady řve hudba. A co by to bylo za narozeninový večírek, kdyby se neudělalo nějaké překvapení pro oslavence ? Ano, ani tady nechybělo. Jeden kámoš si ji zničehonic přehodil přes rameno, Gabi začala ječet a smát se. On se s ní rozešel, směrem k rybníku, co tam měli, zařval "Všechno nejlepší, Gabuš !" a hodil ji tam. Všichni se začali smát a začali tam skákat taky, jak byli opilí. Venku je teplo, voda nebyla zas tak studená. Chvilku tam blbli v tý vodě, oblečení a vůbec jim to nevadilo, alkohol dokáže divy. Gabi už nemohla, tak vylezla a šla zase k chatě, napít se. Za ní vylezl i Brad, strašně pěknej kluk. Chodila s ním před Liamem, ale rozešli se a jsou z nich normální kámoši.
"Hej, Gabi, kam jdeš ?" doběhl ji, aby ji byl po boku.
"Já se jdu jen napít." odpověděla mu.
"Líbilo se ti překvapení ?" usmíval se od ucha k uchu.
"Byla to paráda !" myslela to upřímě.
"Tak to jo."řekl a pokračoval v chůzi vedle ní. Když už Gabi zvedala nohu, že vkročí na terasu, Brad se na ní vrhnul, přitisknul ji ke stěně chatky a začal ji líbat. Gabi se nebránila, vlastně se jí to líbilo. Líbali se tam celkem dost dlouho, pořád vášnivěji. Brad už jí líbal i na krku a Gabi si to jen užívala.
"Gabi ?!"zeptala se nedůvěřivě Alisha, nebyla si jistá, jestli je to vážně Gabi. Gabi odstrčila Brada a podívala se na Alishu. V téhle situaci by se dal čekat nějaký ztrápený výraz, ale Gabi ? Gabi se jen přitrouble usmívala. Brad pořád stál a koukal na ni jak na svoji kořist.
"Brade ?! Děláte si ze mě prdel ?!" pokračovala Alisha nevěřícně.
"Hele Alisho, je to snad moje věc, ne ?" kdyby Gabi nebyla opilá, tak by tohle nikdy neřekla. Jenže to už za Alishou stáli skoro všichni účastníci party, kteří na ně koukali jak na zjevení.
"Kurva Gabi, já myslela že máš Liama ráda ? Jste spolu rok, přijde tenhle kretén a ty se s nim vykousneš ? To jako fakt myslíš vážně ??" Na Alishe bylo vidět, že je vážně naštvaná. A Gabi ? Ta si z toho nic nedělala. Brad taky ne. Gabi se sebrala a odešla do chaty, kde sebou plácla kupodivu na gauč místo na zem a v tu ránu usnula. A pozdější debata ? I když byli všichni opilí, tak na debatu na téma "Gabi to přehnala" měli ještě dost rozumu...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Naika Naika | E-mail | Web | 4. srpna 2011 v 20:02 | Reagovat

Joo, tak to tvoje psaní mi chybělo ;) Hned si jdu přečíst ten druhej díl, sem zvědavá .. :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama