Do you understand..?
(by lost-and-found.blog.cz)

K tomu, abychom se zamilovali nám stačí jediný pohled, ale k tomu abychom zapomněli nám někdy nestačí ani celý život...

27. července 2011 v 21:37 | Bubbu |  Deníček
Proč musí být všechno tak těžký ? Protože život je tvrdej a s náma se nesere...
Takovej zmatek jsem snad ještě nezažila, fakt nevím co si mám myslet, jestli je, nebo není...Ne, nebudu vám psát, o čem je řeč, prostě ne, sice sem nikdo nechodí, ale prostě ne...Naika, která jediná sem chodí, tak ta ví o čem mluvím...Teprve tyhle prázdniny na mě začíná POŘÁDNĚ doléhat puberta, myslela jsem si, že už to přešlo, ale je to ještě horší...Znáte to, naivní puberťačka básní o klucích, na který ona nemá a nikdy mít nebude. A hlavně...já se musim zabouchnout, zrovna do toho strašně hezkýho, kterej je pro mě prostě utajenej...Ne, fakt nevím co si o něm mám myslet...Jo, vzhledově je prostě krásnej, ale povaha ? Netuším... Nechápu to, nevím o něm vůbec nic a hlavně je tady to nejhorší, o čem pořád přemýšlím a nemůžu to dostat z hlavy...
Jsou dvě věci, který mě dokážou povzbudit, trochu na to zapomenout, prostě mi pomáhají. Kdo, nebo co ? Naika...Jo, prostě, pořád spolu chodíme ven, probíráme to, jednou (nejednou) jsem měla i díky ní pocit, že bych na něj měla a tohle nedokázal nikdo... Já taky nejsem člověk, kterej všem vykládá, kdo se mu líbí a podobně, takhle otevřeně mluvím jen s ní...A ta další věc ? Hudba..Když poslouchám, v duchu si zpívám a zapomínám na všechno...Uzavřu se do sebe a vnímám jen tu písničku, co právě hraje.
Prostě jsem se s tímhle potřebovala vypsat !

EDIT: Řeknu to takhle, ještě nikdy mi takhle FB náladu nespravil...;) Pochopí jen jeden člověk !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 naika naika | E-mail | Web | 27. července 2011 v 22:38 | Reagovat

Holka .. já si myslím  že už bylo na čase řešit kluky :) U mě sis vždycky kroutila hlavou že mě nechápeš, teď už si to konečně pochopila že ano ? ;)
A nehádej se semnou .. já vím že o Tebe mají kluci zájem ! Možná i ON dotyčný, jen mu to musíš dát nějak najevo :) .. Holka .. už bylo na čase aby si začala randit a mít větší zájem o kluky :)
Nepokoušej se ho dostat z hlavy, nepomůže to ani kdyby sis sebevíc myslela .. každá holka se podceňuje .. ale co když Jemu se taky děsně líbíš a říká si o Tobě to samí .. co když jo ? Nesmutni a jdi do toho po hlavě ne ? :)
A Děkuju .. děkuju že ke mě máš takovou důvětu .. a mám být upřímná ? Říkáme pořád že jsme jen suprový kámošky .. ale to co sem řekla tobě sem Nat**** nikdy v žiovtě neřekla .. ona ani neví že doma mám pořád nějaký problémy .. to Ty ! ikdy sem jí neřekla všechno protože sem věděla že ona mě stejně nepochopí a začne si mlít svoje .. ale Tobě sem pořád říkala všechno Celý jak to vlastně je ! To Tobě, né jí !
Napiš mu ! Říkám ti .. za zkoušku nci nedáš .. je čas !! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama