Do you understand..?
(by lost-and-found.blog.cz)

Květen 2011

Song 2.4 / Usher-Yeah !

12. května 2011 v 19:47 | Bubbu |  Písničky
Jo, čučim na MTV a začne tam hrát TOP 10 Ushera, tuhle písničku jsem si chtěla stáhnout už dřív, ale jaksi jsem na to zapomněla, takže jí tu máte ;)
ODKAZ ZDE

Rvačka /12.5.2011

12. května 2011 v 19:43 | Bubbu |  Deníček
Nazdár ! Tak jsem doma a v nejbližší době se nechystám to tu opouštět, radujte se a slavte ! :D No v Anglii to byla prostě bomba, dám vám sem jen pár fotek, ale prostě nejlepčejší bylo muzeum Madame Tussauds, dost dobrý fotky z toho máme. A to 4D kino, prostě úžasný, řehtáme se tam na celý kino, jak jsem vykopla nohy tak mi slítli brejle, prostě burani přijeli do velkoměsta :D Navíc jsme se tam pořád nejvíc bavili s dvěma klukama (Lojza a Lojzička), takových přezdívek jsme jim dali a dostali (já mám asi nejvíc přezdívek, nikdy jsem neměla říkat jak jsem se měla jmenovat :D). Prostě největší sranda. Samozřejmě, v autobuse jsem nespala, kdežto všichni kolem mě chrápali, jediná já tam čumim, bezva :D A ten trajekt byl příšernej, cestou tam jsme se všichni málemp poblili jak to houpalo a chodili jsme jak ožralý. Cestou zpátky jsme naštěstí našli dva velký volný gauče, takže jsme tam usli :D No, zítra jedeme se třídou do pryč, někam na žvížátka :D V pondělí jsem byla u zubaře, v úterý na rovnátkách (po prázdninách mi dají zámečky x( :D ) a včera zase u zubáka. Dneska jsme běhali štafetu, nejvíc výtlem když se Céčka všechny vymlátili na konci, nejvíc naše Lucinka, ta zahučela pod kopeček, ale jak se hrabala zpátky xD Ale prostě nezapomenutelnej výtlem jsem měla před němčinou, začla jsem se rvát s kámoškou, jenže já do ní strčila, učitelka zrovna otevřela dveře a ona do nich napálila a skácela se na zem ! :D Pak si nevině stoupla a na učitelku "Já zakopla !" na uplně rovný podlaze :D A pak kámoš "Ona tam byla nitka a ona o ní zakopla" :D Pak ve třídě to pokračovalo, to mi servala obal :D Ale já když jsem to vyprávěla mamce, tak já jsem nemohla mluvit jak jsem se řehtala, nešlo to :D Ještě teĎ to vydejchávám :D No nic, musim se dořehtat, takže končim :D Ještě sem vám dám písničku a jdu, tak zduř buřt !

Ďábelský plán /1.5.2011

1. května 2011 v 21:09 | Bubbu |  Deníček
No lidí ! Tak já odjíždím ! :D DObře, až zítra, ale zítra sem asi nenapíšu, myslím že toho budu mít dost. Ráno půjdeme nakoupit, domů, dobalit, vyrážíme s taškama ke škole, ještě na městě dokoupíme pár věcí a už ke škole, kde se rozloučím s Naikou (yeah, náš ďábelský plán, musí to vyjít :D) a vyrážíme. Strašně se těším :) Odjíždíme ve 12:00, minule do Francie jsme odjížděli ve 14:00, jenže Londýn, ten bude trvat prý 15 hodin či co. Na tu cestu se ale vááážně netěším ! Hele, tohle píšu jen proto, aby hned na prvním článku jste viděli, že tady nejsem, protože sem napíšu obrovským písmem..no, velkým písmem...

POZASTAVENÍ

...dobře není to vůbec velký, ale to neřešme :D. Takže, mějte se tu a papec ! V sobotu se vám ozvu ;)