Do you understand..?
(by lost-and-found.blog.cz)

Duben 2011

Bloody Princess

29. dubna 2011 v 22:43 | Bubbu
Ne, tohle vážně neříkám, když vidím krev. Krev mi vůbec nevadí, přece je to součást našeho těla, nikdy mi nevadila. Sice já zas tak moc zranění nemám, ale nejčastěji mi teče, na ohryzaných prstech :D. To mi teče krev pořád. Vlastně nevim, co jsem do tohohle článku chtěla napsat. Nebo víte co ? Přestanu tady kecat tyhle blbosti, napíšu povídku ;D

-------------------------------------------------------------------

Bloody Princess

Grmph....ozvalo se Ashleyino břicho. Potřebuju to....Potřebuju to....POTŘEBUJU TO !
"Bum !" Ve snaze vymlátit ze sebe vztek, jsem praštila s židlí o zeď. Židle je nakousky, jenže mě to nepomohlo. Proč je ten pocit tak strašný ?! Nevydržím to ! Prosím, ať už přijde, prosím.... Už tu musí být ! Bože, vždyť ve filmech měli upíři nadpřirozené schopnosti, ne snížené ! Proč ?! Proč je to tak ?! Nechci tu být ! Jsem stvůra, zrůda, bestie, děs !
"Vrzzzm" tentokrát to byly dveře, které potřebují namazat. Eh, já se měním a myslím na to, že dveře potřebují namazat, fajn.
"Později to být nemohlo ?!"řekla jsem podrážděně na Grega.
"Buď ráda, že něco vůbec máš, ale hlavně se zkus udržet na uzdě. Není to lehké." odpověděl mi nudným hlasem.
"Není to lehké ? Proměna ?" na tuhle otázku Greg chvilku mlčel, díval se do země, já mezitím hltala krev, kterou mi Greg donesl v pytlíku.
"Všechno..." odpověděl, ale hlas mu selhal. Je to pro něj těžké, i když je upír už...hm....prostě hodně let.
"Máš ještě ?" zvedla jsem prázdný pytlík, aby pochopil co mám na mysli.
"Tobě chutná z pytlíku ? Lepší je čerstvá" řekl Greg uličnicky, ale z představy že bych zabíjela lidi mě děsila. Hm, ale když pomyslím jak by tak krev mohla chutnat.....mmm.
"Jdeme lovit ?" oči mi zářili jako hvězdičky.
"Jestli chceš ? Ale musíš se udržet, abys někoho nezakousla uprostřed náměstí !" varoval mě.
"Neboj, to zvládnu a navíc kdyžtak mě zastavíš." usmívala jsem se od ucha k uchu.
Na lovu...
Pořád jsme šli ulicí, ale nebylo tu ani živáčka.
"Grrr, už tady někdo bude ?! Umírám hlady !" zoufale jsem si stěžovala
"Určitě brzo na někoho narazíme." uklidnoval mě Greg. Když v tom zpoza rohu vyšla nějaká paní, ale šla směrem od nás, zády k nám, měla jsem ji přesně na mušce. Teď, první člověk kterého si vychutnám. Rozeběhla jsem se, zuby vyceněné, skočila jsem jí na záda, svalila jí, vykřikla.
"Ááááh !" To jí nepomůže. Napřáhla jsem se a zahryzla se do krku té rudovlasé paní. Bože ! Ah, cítila jsem, jak mi krev proudí do krku, je to úžasné ! Sála jsem dál a dál....Ach né, konec euforie, je mrtvá a už v sobě nemá žádnou krev. Páni, to bylo vážně úchvatné. Pustila jsem ženu, která se sesunula k zemi, až pak jsem jí viděla do tváře. Proboha, ne ….. Mami....

Beze jména

28. dubna 2011 v 20:09 | Bubbu |  ME Ostatní
Nechápu, jak jsem mohla zapomenout na tak zásadní věc. Chcete jí vědět ? Vím, že nechcete, ale stejně vám ji řeknu. Můj bratr je naprostej pošuk a myslí si, že já jsem nějakej útulek, koupili dítěti s přítelkyní potkana, jenže brácha mi jí dovezl se slovy, že si jí tam nikdo nevšímá a myslel si, že já budu ráda. No jasně, skákala jsem uplně metr vysoko nad tím, že jsem to samozřejmě odsrala já. Nemaj bejt blbý a kupovat si potkana, když Kája je na to ještě moc malá a jeho holka o nich nic neví ale hraje si na experta. Takže, mám novýho potkana. Je to holka, ale...Háček. Nemá jméno, už asi týden ji tu mám, ale furt nemá jméno. Je to nejmenší potkánek, kterýho jsme kdy měli (a že jich bylo). Jasně, když jí přivezli tak jsem z ní uplně uchcávala, ale pak jsem si uvědomila jak mě to sere, že si brácha myslí, že mě baví se starat o potkana, kterýho jsem původně já nechtěla, furt jsem plánovala s kámoškou, že si koupíme ze stejnýho vrhu, aby se spolu kámošili, ale samozřejmě, prvně nám to posere ségra, teď brácha, kdo to bude další ? Co já vím...


P.S.Jestli máte nějakej tip na holčičí jméno, pěkný, tak mi ho napište pod tenhle článek, budu vděčná ;)

Song 2.3 / Born This Way-Lady Gaga

27. dubna 2011 v 18:50 | Bubbu |  Písničky
ODKAZ - ZDE
Yeah, Lady Gaga má vážně úchylný videoklipy, nechápu jak na takový pí*oviny může přijít, ale na poslech je to dobrý.
P.S.Písnička začíná hrát kolem 2:50 ;D

Další z nesmyslných článků /27.4.2011

27. dubna 2011 v 18:39 | Bubbu |  Deníček

Tě péro, lidi ! Jak dlouho jsme tu nebyla ? Hmmm, jen chvilku ;D. No, ale dneska jsem si řekla, že by bylo dobrý, kdybych napsala než vůbec odjedu do Anglie. Jo, už je to tady, uteklo to strašně rychle v v pondělí 2.května už jedu, na cca 16-ti hodinovou cestu autobusem a trajektem (kde se 100% ztratím, učitel má z toho strach, že se pak nenajdeme). Ve 12:00 odjíždíme, ještě nevím jeslti do školy jdu, nebo nejdu, podle toho jak půjde kámoška, která jede se mnou. Pojedeme přes noc, ráno tam dorazíme, hned vyrazíme na celodenní prohlídku Lodýna. Ten den nás čeká Westminster Abbey, Hoses of Parliament, Big Ben, Trafalgar Square, Buckingham Palace, National Gallery, Covent Garden, London Eye (poseru se strachy), samozřejmě že jako do Francie v buse neusnu, takže vlastně nebudu spát, pak celej den na nohách, o jé. No, po tom celým dni jdeme spát k rodinám, dostanem tam večeři (ach, nebudu spát, nebudu jíst, normálně nás tam vždycky týraj :D). Pak 3.den jdeme na Windsor, Eton, muzeum Madame Tussaud´s. Do toho muzea se nejvíc těším, je to muzeum voskových figurín, musim se se všema vyfotit (Naika má slíbeno, že Justinovi Bieberovi uloupnu kousíček vosku a dovezu jí ho :D). Pak zase do rodin, předpokládám že to bude jak v Paříži, ráno se sbalíme, tašky dáme do busu, jedeme ještě na poslední prohlídku (to bude Tower a okolí, plavba lodí po Temži do Greenwiche a observatoř) a večer nastoupíme do busu a "go home". Nevim jestli mě z tý ájiny nezjebne, jsem s kámoškou, která je největší borec na ájinu, ale bohužel, má takovou výslovnost, že jí nikdo nerozumí :D Takže samozřejmě budu muset mluvit já, toto dopadne. Jestli jsem přednastavovala články ? Hele lidi, teď jsem tady asi 2 týdny vůbec nepřidávala a ani mi to nescházelo, myslíte si že mám náladu na nějaký přednastavování ? Jo, možná tak jednu písničku, či dvě, víc nečekejte ;) Možná ještě tenhle týden napíšu povídku, docela se mi do ní chce, ale spíš nějakou kratší.
Zdroj obrázku: http://zbynkuv.blog.cz
P.S.Vím, že nikoho nezajímá, kam se podívám a podobně, ale jak s oblibou říkám "Je to tvůj blog, co si na něj budeš dávat je tvoje věc."

100 věcí o mě

12. dubna 2011 v 18:44 | Bubbu |  O mě
Jeden dotazník, alespoň trochu si mě podle něho můžete představit. (je to strašně přeházený :D)

Design 1.4 Nightmares

9. dubna 2011 v 12:25 | Bubbu |  Designy
Název designu: Nigthmares (noční můry)
Datum nastavení: 9.4.2011
Autor: Denaille
Spokojenost: 90%Chuděra :( /2.4.2011

2. dubna 2011 v 21:07 | Bubbu |  Deníček
Tak, včera jsem se dokopala k dopsání povídky, takže jsem ji sem hodila. Jinak dneska o půl jedný přijela Naika a byla největší prdel. Potkaly jsme našeho favorita ( Kozby), ptal se "Za kolik se svlíkneš ?" jinak pohoda :D Pak jsme ho potkaly ještě jednou a tam byl ještě kluk, kterej mě zná, takže zase kecy :D Pak u nás mi Naika omr*ala prase ! :D Máme to prase z Kofoly a ona ho ..ehm.. :D Já jsem zase předváděla Saxanu a běhala jsem po bytě s koštětem :D Jinak jsme normální. Jenže pak přišla ta horší část dne, kdy jsme se dozvěděli, že vlastně mojí neteř, hlídaly rodiče bráchy přítelkyně, takže Káji babičku a dědu. No, tak jí hlídaly, pak mamce volala ta bráchy přítelkyně, že se prej Kája opařila, nevěděli jsme nic, jak, kam, jak moc atd. a mamka jela s ní k těm bráchy přítelkyně rodičům (já vím, je to složitý) , protože jí prej vezly na pohotovost. Když mamka přijela, tak mi řekla dost blbou zprávu :( Kája zůstala v nemocnici, má opařenou ruku, v pondělí nebo v úterý jí budou měnit obvazy, její mamka tam s ní samozřejmě zůstala. Zítra tam za Kájou jedeme. Mamka mi říkala, že chce abych jela taky, protože vždycky když jsem přišla ze školy a Kája byla u nás, tak vždycky ještě odpoledne spala a jak se vzbudila, tak věděla že tam budu tak hned šla za mnou do pokoje a říkala tím svým hláskem "Ňéňa !" a oči jí uplně zářily. Brácha s mamkou se vždycky smály, jak je možný že mě má tak ráda :) Takže mi mamka říkala, že jí musím přijet rozveselit, vždycky na ní dělám xichty a ona to opakuje, musí to být strašně vtipnej pohled na náš souboj :D

Fotka: Fešanda :) Foceno v létě na chatě