Do you understand..?
(by lost-and-found.blog.cz)

Leden 2011

Foto/Pittbulka Kofola

31. ledna 2011 v 18:09 | Bubbu |  Fauna
Tak, tohle je ségry náááádhernej pejsek. Je to pittbulí fenka, křížená s něčím :D Jmenuje se Kofola. ANo, moje ségra si umí vybrat jméno :D Tak konec kecání, do fotek, je jich ale málo, zatímco v mobilu jich mám mooc :D
Počet fotek: 3
Foceno: mobilem
Kvalita: strašná
Modelka: Kofola

Song 1.3./Love The Way You Lie-Eminem ft. Rihanna

31. ledna 2011 v 18:04 | Bubbu |  Písničky
Tak další písnička je od Eminema. Je prostě úžasná, rozhodovala jsem se, jestli dát Not Afraid, nebo tuhle, ale tahle vyhrála :D Miluju jí !
Odkaz, kdyby vám nefungovalo video, je TADY !

Vysvědčení /31.1.2011

31. ledna 2011 v 17:59 | Bubbu |  Deníček
noční obloha
No nazdár :) Tak jsem živá, kupodivu. Nakonec mám 3 trojky, myslela jsem, že jich bude víc, ale babička by byla nejradši, kdybych byla chytřejší než učitelka :D Jinak za chvilku přidám asi zase písničku (už vás nebaví, co ? :D) a možná fotky. Ještě nevím který vyberu, ale nějaký snad budou :) Jinak asi nic novýho. Jo a jestli napíšu článek na téma týdne ? Tak to fakt nevím, nevím co bych o tom měla psát :) Možná tak fotky :D No tak já jdu, páZdroj: vejnar.com

Magor s bubínkem

30. ledna 2011 v 19:10 | Bubbu |  ME Ostatní
Ježiši lidi, já myslela že se poseru smíchy :D Normálně přišla mamka, protože se bála co se děje, směju se tady totiž na celej barák ! :D Prej ÝÝ TEKE TEKE HŮŮŮ ! Prostě borec :D Fakt si to pusťte !
Kdyby vám nešlo video tak odkaz je TADY !

Co mě čeká zítra ? /30.1.2011

30. ledna 2011 v 18:33 | Bubbu |  Deníček
zeměkoule
Ach ano, zítra mě čeká vysvědčení x( Vůbec to nedopadne dobře a jestli si babička vzpomene, ať jí ho přinesu ukázat bude to ještě horší. Babička mi totiž zaplatila Anglii, ale musela jsem si vyslechnout přednášku o tom, jak se mám učit a že musím mít DOBRÝ známky. No jéje. Aspoň že se zítra učíme jen čtyři hodiny a pátou nám dá vysvědčení. Jinak včera a dneska jsem dělala referát do zemáku, fakt mě to už nebavilo, ale před chvilkou jsem ho dokončila. Snad tam je všechno a fakt nevim, jak tam přečtu ten název jedný sopky. Kilauea. No jak by jsme to přečetly ? Asi řeknu něco jako Kilaea, ale to není o moc lepší na výslovnost :D Nevíte někdo jak to přečíst ? :D No tak už asi jdu, zítra možná napíšu další díl Love. Jak se vám to zatím líbí ? :) Tak zdárek párek

Song 1.2./ Justin Bieber-U Smile

30. ledna 2011 v 15:34 | Bubbu |  Písničky
Takže lidi, nemyslete si, že jsem nějaká jeho NEJVĚTŠÍ fanynka :D Jen se mi prostě líbí jak zpívá a je i hezkej :D A jako když nějaká holka řekne, že se jí nelíbí a že je hnusnej, tak to jí fakt nevěřim ! :D No tak už si to pusťte.
Kdyby vám nešlo spustit video, tak odkaz je TADY !

Foto/ City Park 22.1.2011

29. ledna 2011 v 19:49 | Bubbu |  Lidé
Tak, první várka fotek. Že by to byly takovýhle fotky pořád, to fakt ne, jen se chci podělit s těma šílenostma :D Jinak budu přidávat jako přírodu a tak :D

Počet fotek: 13
Foceno: mobilem
Kvalita: úděsná :D
Modelka: Naika :D

FOTOGALERIE-rozcestník

29. ledna 2011 v 19:21 | Bubbu |  Fotím
Song 1.1./"Just A Dream"by Nelly-Christina Grimmie & Sam Tsui

29. ledna 2011 v 17:57 | Bubbu |  Písničky
Tak, máme tady další písničku. Je to docela dost velkej rozdíl, od Duck Sauce. No, porovnejte si to samy. Je od Christiny Grimmie.
Odkaz, kdyby vám nefungovalo video je TADY !
Tak co na ní říkate ?


Song 1.0 Duck Sauce - Barbra Streisand

27. ledna 2011 v 20:17 | Bubbu |  Písničky
Tak tuhle písničku poslední dobou poslouchám pořád dokola, až mi z ní šibe v hlavě. Pecková...
Odkaz, kdyby vám to nešlo TADY !

Dejte si to na 1:08 a všimněte si, že tam ten s brejlema řekne "Já nevim" :)

Jsem mrtvá /27.1.2011

27. ledna 2011 v 19:02 | Bubbu |  Deníček
Jo, jsem mrtvá z těláku. Zase mě bolí kotník, ale to teď nechci řešit. Před chvilkou jsem zkoušela nascanovat kresby, ale je to moc světlý, takže to zkusim normálně vyfotit. Snad to nějak půjde, protože nechci dát sem obrázek, kde bude pět čárek, jinak nic vidět.
    Už se hrozně těším na zítřek :D ! Musim totiž vyhrát sázku xD Dneska jsem napsala úvod na povídku, moc se mi nezdá ten úvodní obrázek, zdá se mi takovej divnej. No, zatim ho tam nechám, když mě bude štvát, tak ho změním x) Sama ale zatím nevím, jak se to bude přesně vyvíjet, ten příběh, ale já to domyslím, většinou to vymýšlím až když píšu :D Jo a jsem moc ráda, co jste dneska provedly :D Ta návštěvnost ! 44 lidí ? A to teprve začínám s blogem :D Fakt díky !
návštěvnost 19:00
Statistika v sedm hodin večer ! Moc díky :D

LOVE-Úvod

27. ledna 2011 v 18:56 | Bubbu |  Love
Love

POVÍDKY-rozcestník

27. ledna 2011 v 14:51 | Bubbu |  Píšu

---JEDNORÁZOVÉ---


Jak to dopadne, když zamilovaná
dívka zjistí pravdu o svém milém ?
Tak významný okamžik, který si jistě bude pamatovat do konce života. A že bude hodně dlouhý...


---KAPITOVOLÉ---

Počet dílů: -
Stav: začátek
Hlavní postava: Debbie McLearková
Děj: Spousta přátel, úžasný kluk...Vypadá to na bezproblémový život, ale jen prozatím. Debbie sama tuší, že to dlouho takhle nevydrží...

Počet dílů:5
Stav: začátek
Hlavní postava: Gabrielle Adamsová
Děj: Doplním...

Povídka na téma týdne-ZAMILOVANÁ

27. ledna 2011 v 14:49 | Bubbu
koleje
Claire se jako každé ráno vzbudila s pocitem štěstí, že chodí s nejhezčím klukem na škole. Není to žádný casanova, ani šampónek, prostě pohodář, který je věrný své holce. Když udělala svou každodenní ranní rutinu, vyrazila do školy, samozřejmě až poté, co se rozloučila s matkou, jako obvykle polibkem na tvář.
      "Ahoj Marie !" pozdravila Claire kámošku, kterou potkala v šatně, kam si odložila bundu a přezula své boty s kožíškem uvnitř, za obyčejné školní pantofle. "Ahoj Claire, hele nevíš jestli píšeme z té češtiny jak říkala učitelka ?"zeptala se Mary svým líbezným hláskem. "Jo, myslím že jo"odpověděla jsem nejistě a vyrazily jsme s Mary do druhého patra do třídy. Claire bloudila očima po studentech, jestli nezahlédne rebelsky rozcuchané hnědé vlasy, které patřili samozřejmě Markovi, s nímž chodila. Markova sestra už byla ve třídě, do které chodila s Claire.
      "Claire ! Musím ti něco říct !"křičela za běhu ke Claire Sandy (markova sestra). "Co je ?"řekla jsem hned jak jsme vyšly ze třídy směrem na záchody, kde se vedly obvyklé holčičí debaty. "Claire, neříká se mi to lehko..." Sandyni oči se změnily, když začala povídat. Byly plné slz..."Mark...j-je..v nemocnici."řekla Sandy a já hned zareagovala "Co se mu stalo ?!"
"Možná umře !"vykřikla Sandy a sesypala se na zem s brekem. Já hned za ní. Začala jsem brečet a nemohla jsem tomu uvěřit ! To ne ! Nevím jak dlouho jsme tam seděly, ale moc dlouho ne, když jsem se sebrala ze studených kachliček a rozběhla jsem se směrem k šatně. Ani jsem se nepřezula, ale jen prolítla šatnu ke dveřím. Ani bundu jsem si nevzala, i když jsem věděla, že venku v tom počasí umrznu. Bylo mi to jedno ! Jen jsem přemýšlela, jak nejrychleji se dostat k nádraží. Vzala jsem to přes město cestou, kudy to bylo nejkratší. Ulevila jsem si, když jsem viděla zrezivělé koleje. Ani jsem nemyslela na to, jak moc mrznu. Prostě jsem rychlostí běžela k tabuli, kde se psalo v kolik přijede vlak. Pohlédla jsem a chvíli jsem se musela dívat, než jsem rozeznala čísla. Byla moc rozmazaná mým brekem a tabule nebyla zrovna nejnovější. 7:25, bezva ! Pohlédla jsem na mobil a zjistila nynější čas-7:19. Tu chvilku co jsem čekala jsem jen stála a přemýšlela. Už ho slyším. Brzy tu bude. Prohýbala jsem zmrzlé nohy a zkusila uklidnit svou mrazem rozdrkotanou pusu. Nešlo to. Šla jsem směrem ke kolejím. "Píííp, pííp" To je esemeska. Ani se na ni nechci dívat. Když jsem si stoupla doprostřed kolejí, přemýšlela jsem, jaké to bude. Už tam byl. Už troubil jako o život. O život vlastně jde...O můj...Stalo se to hrozně rychle, hodně to bolelo, ale hlavní bylo, že jsem mrtvá. Ano, byla jsem mrtvá, kvůli tomu, že jsem se nemohla smířit s tím, že Mark umře. Achjo, kdybych se tehdy podívala na mobil co to bylo za esemesku.
      V esemesce totiž stálo : Ahoj lasko ! Jsem v nemocnici. Mel jsem ti to rict, ale nechtel jsem, aby ses trapila. Ale stal se zazrak a ja jsem mimo ohrozeni zivota ! Doufam, ze nejsi moc nastvana, ze jsem ti to nerekl, ale bylo to pro tvoje dobro. Pa lasko, tesim se na tebe ! Tvuj Mark

Pátek=ČAROVNÝ DEN ! /26.1.2011

26. ledna 2011 v 17:56 | Bubbu |  Deníček
Kloboučník

Ano, nadpisem jsem se inspirovala Alenkou v říši divů :) Ale teď k věci. Pátek ? Co se bude dít ? Hrozný věci :D Kámoška ( Naika ) u nás bude spát a bude hororová kalba ! :D Máme naplánovanejch asi 11 filmů, nechápu jak to máme stihnout :D My to zmáknem !
    Jinak blog ? Vážně nevím, jak to bude s mojí aktivitou, ale nějak horký to fakt nebude :D Plánuju povídku, ale fakt nečekejte mistrovský díla, spíš šílenosti ! A už máme konečně doma spravenou tiskárnu, tak zkusim naskenovat ty nejnovější kresby. Taky hrůza, nečekejte kresby na úrovni Da Vinciho ! :D Vůbec nic totiž neumím, potvrdí vám to všichni ! :D Jo a fotky nevim kdy, až se mi zachce vytáhnout je z mobilu, foťák mám rozbitej. No to je asi pro dnešek všechno, tak čágo !Úžasný kloboučník v podání Johnnyho Deppa (nejlepší herec ! :D)

Design 1.0 Dark Green Grass

25. ledna 2011 v 17:15 | Bubbu |  Designy
První design blogu, ale bohužel (bohudík) není mojí tvorby. Nechtělo se mi :D


Název: Dark Green Grass
Datum nastavení: 24.1.2011
Autor: Leesh ( layfor.blog.cz )
Spokojenost: 100% (taky když není mojí tvorby :D)

Velbloud

25. ledna 2011 v 15:36 | Bubbu |  ME Ostatní
Jestli dokážete přečíst anglické věty, tak se určitě zasmějete, mě to fakt pobavilo :D

velbloud
Základ:ČÍST SI TO NAHLAS !
Come shall then well bload?
Then well bload shell when blaight!
Blaight yatchman.

Nechápeš to ? Klikni na celý článek ↓

Sebevražda podle mě

25. ledna 2011 v 14:44 | Bubbu |  Zamyšlení
Můj názor na sebevraždu ? Vždycky je odlišný podle mého "stavu nálady". Třeba když se mi něco vážně povedlo (vysvědčení, rodiče, atd.) tak mi to přijde uplně jiné, než když se mi něco hodně nedaří (taktéž vysvědčení, rozchod, hádka, atd.) Takže na co myslím v prvním případě ?

Jsem šťastná a myslím na sebevraždu. Co si myslím o sebevrahovi ? Dokázala bych se zabít ? O sebevrahovi si myslím, že udělal pěknou hloupost. Vždyť život je tak krásný ! Jak to mohl udělat ?! Já bych to rozhodně neudělala, protože miluju svůj život a cítím se bezvadně ! Jsou hloupí, že se zabili...

Jsem smutná a myslím na sebevraždu. Co si myslím o sebevrahovi ? Dokázala bych se zabít ? O sebevrahovi si myslím, že si hodně ulehčil. Určitě neměl pro co žít, tak se zabil. Je to to nejlepší řešení. Jinak by to prostě nešlo. Nikdo mě nemá rád, nikdo se se mnou nebaví, rodiče mě nesnáší, prostě život na nic. Jak by to asi pokračovalo ? Jen bych se pořád dál trápila a trápila, ale když se zabiju teď, bude to mnohem lehčí. Konečně se osvobodím...

Jo tak takhle na to myslím já v různých náladách. Ale pořád si něco uvědomuju, i když kdybych se vážně chtěla zabít, asi bych na to nemyslela. Vím, že se to zdá ohraný, říkají to všichni, ale vždyť pro každého člověka je tady ALESPOŇ jeden, který vás má rád, kterému budete chybět, který na vás právě teď myslí. Zabíjet se mi přijde strašně sobecké. Vždyť ublížite všem těm lidem, kteří vás mají rádi, i když si třeba myslíte, že nemají. Vždyť oni akorát budou trpět ! Budete jim chybět ! Copak chcete, aby za vás trpěli přátelé, rodina a další ? Jste opravdu takový sobci ? NEJSTE, TAK SE NEZABÍJEJTE !

MUSIC-rozcestník

24. ledna 2011 v 20:39 | Bubbu |  Music
(láá, láá)